Hale metalowe

Różne rodzaje działalności wymagają odpowiedniej przestrzeni, zabezpieczonej przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Niezależnie od tego czy potrzebna nam powierzchnia magazynowa czy taka przeznaczona na hodowlę zwierząt, doskonałym rozwiązaniem są tworzone przez nas hale łukowe metalowe. Ich wykonywaniem zajmujemy się już od lat, dzięki czemu posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy wyprodukują i przeprowadzą montaż.

Od lat produkujemy najwyższej jakości konstrukcje magazynowe

Firma Stalmex od lat zajmuje się produkcją i montażem prostych i bardzo wytrzymałych łukowych konstrukcji metalowych. Wyrabiane przez nas hale mogą być wykorzystywane w wielu różnych dziedzinach życia. Niejednokrotnie korzystają z nich osoby oraz firmy zajmujące się produkcją rolną, aby przechowywać materiały, które nie powinny mieć styczności z wodą lub innymi czynnikami zewnętrznymi. Często są to na przykład siano, słoma, zboża, nawozy, maszyny rolnicze. Naszymi klientami są też hodowcy trzody chlewnej, bydła i drobiu.

Kształt wykonywanych przez nas hal metalowych nie jest przypadkowy

Dzięki starannie zaprojektowanej i wykonanej łukowej konstrukcji nasze hale metalowe są niezwykle wytrzymałe. Odpowiednie ukształtowanie sprawia, że nawet bardzo mocne wiatry i opady śniegu lub deszczu nie uszkodzą pokrywy. Dzięki niemu jest także możliwe odpowiednie ustawienie wszystkich przechowywanych maszyn, towarów itp.

Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy

Jeżeli potrzebują Państwo najlepszej jakości hal metalowych na rynku, z radością możemy polecić nasze produkty. Zapraszamy więc do dokładnego przyjrzenia się pełnej ofercie firmy Stalmex, a także do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub osobiście w naszej siedzibie w Białej w pobliżu Radzynia Podlaskiego. Chętnie dobierzemy jeden z naszych modeli do Państwa potrzeb i zapewnimy jego profesjonalny montaż na miejscu.